iceprincess.sk

chovateľská stanica mačiek
exkluzívneho plemena Ragdoll
reg.č. 838/2013
Posledná aktualizácia: 16.11.2023

translate

Informácie a podmienky predaja

           
Pokiaľ máte záujem o mačiatko/mačku z našej chovateľskej stanice, prípadne radi by ste počkali na mačiatko z plánovaných vrhov, môžete nás kontaktovať:
 • na našej e-mailovej adrese: denisa.ragdoll@gmail.com,
 • telefonicky +421 903 423 049,
 • príp. mailom priamo z našej webovej stránky,
 • WhatsApp.


Dovoľujeme si Vás však požiadať, aby ste nám zároveň napísali niečo o sebe a o svojom domácom živote – zvykoch, životnom štýle, členoch rodiny a tiež ďalších zvieracích miláčikoch.

V našej chovateľskej stanici odchovávame mačiatka výhradne s preukazom pôvodu (PP).

Od narodenia mačiatok až po ich odchod k novým majiteľom im venujeme maximálnu starostlivosť, pozornosť a lásku. Mačiatka z našej chovateľskej stanice sú plne socializované, naučené čistote a odchované v kruhu rodiny.
 • mačiatko môže ísť do nového domova najskôr po dovŕšení 14. týždňa veku
 • každé mačiatko je pred odchodom opakovane odčervené, má kompletné základné očkovanie, očkovací preukaz, európsky pet pas
 • mačiatka sú čipované
 • mačiatka dostanú základnú výbavičku (obľúbené granulky, konzervy, maškrty, hračky...)
 • každé mačiatko má originál preukaz pôvodu (PP)
 • pri každom predaji mačiatka je samozrejmosťou kúpno-predajná zmluva, ktorá obsahuje práva a povinnosti obidvoch strán, vrátane zdravotnej garancie na genetické ochorenia
 • samozrejmosťou je chovateľský servis po celý život mačiatka
 • mačiatka určené na chov predáme iba spoľahlivým a zodpovedným chovateľom


Obhliadka je možná len po dohode a len pre vážnych záujemcov!

Všetky naše mačiatka sú monitorované do veku 9. týždňov – vrátane (s opakovanou veterinárnou kontrolou, 1. očkovaním a aplikáciou identifikačného čipu).

Nakoľko gravidné mačky, mladé mačiatka a ich dojčiace matky sú veľmi zraniteľné, povoľujeme návštevy pre vážnych záujemcov iba od veku 9. týždňov!

Rezervovanie nenarodených alebo príliš mladých mačiatok NIE JE v súlade s našou politikou chovateľskej stanice!

Adopcia – kúpa mačiatka Ragdoll by mala byť dobre zvážená kúpa!


Prosím uvedomte si, že počiatočné náklady na kúpu mačiatka sú len jedny z mnohých, ktoré Vás čakajú. Treba počítať s pravidelnými výdavkami na kvalitnú stravu, vitamíny, vakcíny, čistú toaletu, kvalitnú veterinárnu starostlivosť..., zabezpečenie starostlivosti počas Vašej dovolenky a pod.

Určite ste pomerne veľa googlili, aby ste si o tomto plemene prečítali čo najviac a na základe toho veríte, že toto plemeno je ako stvorené pre Vás a ste pripravení na všetky okolnosti, situácie, ktoré môžu v priebehu života nastať.

Očakávame, že mačiatko bude pre Vás ďalší člen rodiny, a tak sa k nemu bude aj pristupovať, z hľadiska jeho zdravia, bezpečnosti a šťastného života v rodine.

Pre mačiatka hľadáme nový domov, kde budú milovanými členmi rodiny, nakoľko máme záujem, aby žili v láskyplnom prostredí, kde budú nielen robiť radosť a spoločnosť iným, ale sami budú šťastné a zdravé.

Ak ste si pri všetkom čo uvádzame, odpovedali ÁNO, tak ste pre naše mačiatka tí praví, a preto nás neváhajte kontaktovať!